KIVI TV 43U710QB, 43" UHD, OPTIMA L5 HDR, SMART GOOGLE TV, Vyrobene v CZ…
KIVI TV 43U710QB, 43" UHD, OPTIMA L5 HDR, SMART GOOGLE TV, Vyrobene v CZ… Smart televízory série KIVI Optima L5 HDR 710 sú vytvorené pre tých, ktorí oceňujú úchvatný vizuál, rafinovanú eleganciu a…
Specifikacia KIVI TV 43U710QB, 43" UHD, OPTIMA L5 HDR, SMART GOOGLE TV, Vyrobene v CZ…
KIVI TV 43U710QB, 43" UHD, OPTIMA L5 HDR, SMART GOOGLE TV, Vyrobene v CZ… patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.
Dizajn diaľkového ovládača vytvorila spoločnosť Google. Komplexná konektivita S HDMI, USB, miniRCA, 3,5 mm, optickými audio výstupmi, dvojpásmovým Wi-Fi pripojením (kompatibilným so sieťami 2,4 GHz aj 5 GHz) a LAN portom zaisťuje séria KIVI Optima L5 HDR 710 bezproblémovú integráciu so všetkými vašimi zariadeniami. Flexibilná inštalácia Všetky modely podporujú VESA montáže a dokonale sa hodia k držiakom značky KIVI, ktoré prichádzajú s doživotnou zárukou pre bezpečnú a štýlovú inštaláciu v akomkoľvek priestore.
Typ TV Smart TV Uhlopriečka obrazovky 43" Rozlíšenie displeja 4K UHD Prevádzkový systém GoogleTV Dizajn Dizajn Základňa Farba Čierna Bezrámovy Áno Dizajn zadného krytu KIVI Materiál stojana Kov Stojan Centrálne Displej Rozlíšenie displeja 3840x2160 Typ podsvietenia Direct LED Podpora HDR Áno Typ matice ADS HLG Áno Kontrast 1800:1 Super contrast control Áno Max Vivid Áno Low Blue light Takže Farba displeja 1,07 B Farebné systémy PAL BG, PAL I, PAL DK, SECAM BG, SECAM DK, NTSC MEMC Nie Pomer strán 16:9 Obnovovacia frekvencia panela 60 Hz Ultra clear Áno Digital Noise Reduction (DNR) Áno Blue Stretch Áno MPEG Noise reduction Áno PC mode Áno Adaptive Luma Control Áno Flesh Tone Áno D